Duke filluar nga 720 euro personi plus kosto e vizes 75 euro hotel me 3*

Duke filluar nga 780 euro personi plus kosto e vizes 75 euro hotel me 4*

Dita e pare

Transferte Private me makine nga   Tirana per ne Aeroportin e Shkupit Nisja behet nga Tirana ne oren 06:00 mberritja ne Shkup 11:00Udhetimi me avion me Fly Dubai nga SKP Skopje Airport  DXB Dubai International Airport behet ne oren 13:55 mberritja ne Dubai ne oren 20:55. Transferte private nga Aeroporti ne hotel . Akomodimi ne hotel

Dita e dyte

Mengjesi ne hotel . Kohe per tu cplodhur nga udhetimi ne paradite . Pasi dreke ne oren 02:30 Tour per 5 ore ne Dubai ku do te keni mundesine te shikoni Dubai Creek , Dubai Museum, Historical Bastakiya, Burj Khaliva nga jashte, Xhamine Jumeirah, Sheikh Zayed Road, Jumeirah Beach, Burj Al Arab Hotel nga jashte, Palm Jumeirah , Atlantis  JBR/Marin. Darka e lire ( sugjerimet tona per restorantet ne varesi te preferencave tuaja) por mund te perfitoni te beni nje shetitje tek Jumeirah Beach Residences.

Dita e Trete

Mengjesi ne hotel. Dita eshte e lire. Mund te ju sugjerojme ture qe kane kosto extra nga cmimi i paketes suaj te udhetimit. Ose mund te beni pazar ne Dubai Mall, Mund te Shikoni vallen e Ujit ne qender te qyteti. Mund te eksploroni Jumeirah Palm . Mud te beni nje xhiro me abra ne Dubai Creek per vetem 0.25 euro. Sugjerimet tona per restorantet ne varesi te preferencave tuaja.

Dita e Katert

Mengjesi ne Hotel. Dita eshte e lire . Mund te ju sugjerojme te kaloni diten plazhin Kite ku nuk mungojne sportet e ujit. Mud te eksploroni Bur Dubai nje nga lagjet me te vjetra te Dubait. Mund te vizitoni Museumin Etihad. Mud te beni nje xhiro me varke ne Dubai Water Canal. Mund te shijoni emocionet qe ju jep IMG park, nje nga parqet me te medha te mbyllura ne Dubai (Kosto 80 euro per person). Sugjerimet tona per restorantet ne varesi te preferencave tuaja.

Dita e Peste

Mengjesi ne Hotel. Ne oren 09:30 Tour per 8 ore ne Abu Dhabi ku do te beni nje tour panoramik te qytetit te Abu Dhabi, Hotel Emirate Palace, Plazhin Corniche, pallatin e Sheikh, parkun Ferrari, Xhamine Sheikh Zayed, Marina Mall, fshatin Heritage. Kthimi ne Dubai rreth ores 17:30. Darka e lire. Sugjerimet tona per restorantet ne varesi te preferencave tuaja.

Dita e Gjashte

Mengjesi ne Hotel. paradite e lire, mund te shijone Dubain buze deti. Pas dreke ne oren 02:30 Safari ne Shkretetire. Ky Safari do ju japi emocionet dhe kenaqesine e udhetimit ne reren e shkretetires. Ne kete Safari do te keni mundesine te beni xhiro me gamilje. Foto me veshje arabe. Ngjyrosje Hena, Show me vallezime arabe. Shisha. Darke BBQ bufe. Kthimi ne hotel ne oren 22:30.

Dita e Shtate

Mengjesi ne hotel. Dita eshte e lire. Mund te ju sugjerojme te kaloni diten ne parkun ujor te Dubai ( kosto duke filluar nga 45 euro). Mund te shikoni Dubain nga 150 mt lartesi ne strukturen ne fome kornize, Korniza e Dubait (kosto 13 euro). Mund te vizitoni pazarin (Souk) e Erzave. Pazarin (Souk) e Floririt.

Dita e Tete

Mengjesi ne hotel. Transferte private nga hoteli per ne Aeroport. Nisja e avionit nga Aeroporti i Dubait ne oren 09:30. Mberritja ne Shkup ne 12:55. Transferte private nga Aeroporti i Shkupit ne Tirane. Mberritja ne Tirane ne oren 19:30. Perfundimi i udhetimit tuaj

Ne pakete perfshihen:

Biletat e Udhetimit. Akomodimi ne hotel me mengjes. Transferta Tirana Shkup Tirana. Transferta Aeroport Hotel Aeroport. Tur i Dubait. Tur i Abu Dhabi. Tur Safari ne shkretetire.

Nuk perfshihen:

Siguracioni i shendetit ne udhetim ( nuk eshte i detyrueshem) . Vaktet pervec mengjesit . Bakshishet. Pagesat e tureve te sugjeruara si dhe cfare nuk eshte e permendur ne seksionin perfshihen si me siper.